Jesteś tutaj

15. rocznica wstąpienia Polski do NATO

W 15-tą rocznicę wstąpienia Polski do NATO na terenie koszar 56. Bazy Lotniczej odbyły się uroczystości połączone z Dniem Otwartych Koszar. Rozpoczynając uroczystości gen. bryg. pil. Dariusz Wroński dowódca 1. Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych powitał przybyłych przedstawicieli władz samorządowych, młodzież szkolną klas mundurowych oraz przyjaciół i sympatyków 1. Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych i 56. Bazy Lotniczej. Naszą szkołę na uroczystościach reprezentowała klasa I Liceum Ogólnokształcącego wraz z wychowawcą Marcinem Kołpakiem. Po uroczystej zbiórce uczniowie mogli zapoznać się z wystawą sprzętu znajdującego się na wyposażeniu bazy oraz dowiedzieć się szczegółów dotyczących tego sprzętu bezpośrednio od obsługujących go zawodowych żołnierzy. Był czas na pytania jak i pamiątkowe zdjęcia.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica