Jesteś tutaj

Etap szkolny konkursu „CyberSkiller Challenge Poland”

Dzisiaj w godz. 8:00-10:00 w formie zdalnej, został przeprowadzony etap szkolny ogólnopolskiego konkursu wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie cyberbezpieczeństwa „CyberSkiller Challenge Poland”
Celem konkursu jest zwiększenie świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz wyłonienie największych polskich talentów w tej dziedzinie.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie, przed którymi komputery nie mają żadnych tajemnic, czyli technicy informatycy:
z klasy 2AT: Magdalena Kmita, Dawid Bobrzyński, Adam Wójkowski, Jakub Górski, Radosław Rejmanowski i Maksymilian Pomarzyński; z klasy 2CT: Antoni Jachacy, Michał Ruciński i Maciej Lewandowski oraz Nikola Kołodziej z 3BT
Opiekunem i mentorem szkolnej drużyny jest prof. Henryk Borowski

W przeprowadzeniu konkursu została wykorzystana autorska platforma przeznaczona do edukacji najlepszych specjalistów w dziedzinie cyber security, która została opracowana przez kierownika katedry Cyberbezpieczeństwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej - dra. hab. Bogdana Księżopolskiego

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica