Jesteś tutaj

Wyróżnienie za działalność charytatywną

21 lutego 2020r. w Rojewie odbył się IV Bal Charytatywny organizowany przez Parafialny Zespół Caritas działający przy parafii Świętego Ducha w Inowrocławiu. Całość rozpoczęła się od uroczystej gali prowadzonej przez panią Małgorzatę Rogatty i pana Jarosława Lewandowskiego, dziennikarzy TVP 3 w Bydgoszczy. Gośćmi honorowymi byli: ksiądz biskup Krzysztof Wętkowski oraz Wojewoda Kujawsko - Pomorski Mikołaj Bogdanowicz. W trakcie uroczystej gali zostały wręczone Anioły Dobroci, które są wyrazem wdzięczności dla osób, firm i instytucji zaangażowanych w dzieła charytatywne. Wśród osób, które otrzymały to podziękowanie znalazła się dyrektor Zespołu Szkół im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy p. Halina Stajszczak oraz ksiądz Michał Bubacz. Na ich ręce zostały też złożone dodatkowe podziękowanie dla wszystkich uczniów szkoły zaangażowanych w zbiórkę żywność, która miała miejsce przed Świętami Bożego Narodzenia

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica