Jesteś tutaj

„Drzwi Otwarte” w Kaziku wciąż otwarte…

Dnia 23 lutego odbyło się w naszej szkole spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów kończących szkołę podstawową i gimnazjum, przed którymi trudny wybór dalszej ścieżki kształcenia. Podczas spotkania ze szkolnym doradcą zawodowym przedstawiona została oferta edukacyjna szkoły oraz zasady rekrutacji na rok szkolny 2019/20. Licznie zgromadzeni rodzice mieli okazję spotkać się z dyrekcją szkoły, pracodawcami, nauczycielami, jak również z absolwentami Kazika i rodzicami naszych obecnych uczniów. Przybyli rodzice zostali zaproszeni na spacer po szkole, odwiedziny stoisk prezentujących zawody i profile kształcenia oraz poczęstunek przygotowany przez uczniów klas gastronomicznych.
Dziękujemy naszym gościom za przybycie i zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką w Kaziku do Szkolnego Punktu Informacyjnego w każdy piątek od 15 do 16 (sala 21).

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica