Jesteś tutaj

Siatkarze z "Kazika" najlepsi w powiecie!!!

Dnia 1 lutego 2019 r. miał miejsce turniej finałowy „ Licealiady ” Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców o Mistrzostwo Powiatu Inowrocławskiego. W całych rozgrywkach brało udział dziewięć zespołów do ostatniego etapu zakwalifikowało się pięć zespołów reprezentujących : „Konopę”, „Kazika”, „Budowlankę”, Kościelec, oraz LO z Kruszwicy . Po rozegraniu 40 spotkań na czele tabeli z takim samym dorobkiem punktowym uplasowały się zespołu „Konopy” i „Kazika”. Ostatecznie różnicą 3 „małych” punktów Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców zdobyli reprezentanci „Kazika” a są nimi: Chudziński Bartłomiej , Derenda Bartosz , Derenda Marcin , Fiałkowski Maciej , Jechna Maciej, Kaźmierski Filip , Kaźmierski Mikołaj , Kułacz Adam , Fiutak Patryk , Mikołajczak Adam, Wiatr Bartosz , Wiącek Bartłomiej, Derenda Marcin. Na zakończeniu turnieju zostali oni udekorowani medalami przez panią dyrektor Halinę Stajszczak oraz wicedyrektor Małgorzatę Luzak. Należy wspomnieć również o nagrodzie dla najlepszego zawodnika drużyny, otrzymał ją Mikołaj Kaźmierski a MVP (Najbardziej Wartościowym Graczem Rozgrywek) został Filip Kaźmierski. Tym sposobem drużyna awansowała do Wojewódzkiej „ Licealiady ” Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców. Drużynę prowadził a raczej wspierał dobrym słowem miłośnik siatkówki prof. Jerzy Ćwikła.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica