Jesteś tutaj

Uczniowie „Kazika” na Festiwalu Nauki na WSG w Inowrocławiu

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy wzięli udział w tegorocznym Bydgoskim Festiwalu Nauki na WSG w Inowrocławiu, w ramach którego, 25 maja 2018r., odbył się Piknik Naukowo-Rodzinny. Młodzież z "Kazika", pod nadzorem p. Magdaleny Wrzesień - Ciby, prowadziła warsztaty kulinarne, na których dzieci miały okazję zrobić cukrowe ozdoby dla swoich mam z okazji ich święta. Nie zabrakło też grupy chemików, którzy przy wsparciu p. Karoliny Szatkowskiej, bawili uczestników imprezy ciekawymi pokazami doświadczeń chemicznych.
Festiwal był wspaniałym doświadczeniem dla wszystkich i pokazał, że nauka nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie, jest fascynująca.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica