Jesteś tutaj

"Kazik pomaga"

7 kwietnia 2018r. w Hali Sportowo-Widowiskowej w Kruszwicy odbyła się akcja charytatywna "Kazik pomaga" przygotowana przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kruszwicy.
Dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne oraz uczniowie szkoły dziękują wszystkim mieszkańcom Kruszwicy i okolic, którzy przybyli i wsparli akcję. Szczególne podziękowania należą się hojnym darczyńcom - Piłkarzom Kruszwickiej Ligi Halowej. Wspólnymi siłami uzbierano kwotę 6338,85 , która zostanie przekazana na konta Elizy i Elenki, które są pod opieką Fundacji K-S-M "Jesteśmy z Wami" z Inowrocławia.
W zorganizowaniu akcji wspomogli nas:
p. Grzegorz Kaczka "Łuk-Art", który zajął się oprawą muzyczną, a pomagał mu p. Jan Tomaszewski, p. Justyna Staszczyk "Amazing Bubble Show", która przygotowała pokaz baniek mydlanych, na scenie zagrali i zaśpiewali Maciej Krystkowiak, Inez Nguyen Ngoc, zespół "Dance All Night" oraz uczennice "Kazika" Magdalena Czubachowska i Patrycja Nojek. Uczniowie klasy mundurowej przygotowali pokaz musztry paradnej, pokazy tańca zaprezentowali tancerze ze studia tańca Adama Borzęckiego, policjanci Komendy Powiatowej w Inowrocławiu przybyli z pokazem tresury psów policyjnych. Atrakcją był też wóz strażacki OSP w Kruszwicy, kucyk z Rancza "Bródzki", dmuchana zjeżdżalnia, którą zapewnił p. Bernard Czyżewski "Super-Zabawa". Watą cukrową częstowała p. Żaneta Krupińska. ZSP w Kruszwicy przygotował grochówkę i hot - dogi. Ważnym punktem imprezy był taniec zumby poprowadzony przez p. Paulinę Kluczyńską.
Społeczność szkolna dziękuje p. Jakubowi Krzewinie, który oddał na licytację koszulkę i kombinezon sportowy z autografem oraz p. Małgorzacie Jamroży, którą wszyscy znamy pod pseudonimem artystycznym Margaret, a która przekazała swoją trąbkę.
Akcja nie udałaby się bez wsparcia sponsorów, a ich wsparcie było niezbędne w przygotowaniu kiermaszu, wydrukowaniu plakatów informacyjnych, przygotowaniu poczęstunku. Dziękujemy: p. Grzegorzowi Arentowi "Nadgoplańska Komunikacja Autobusowa", Fundacji Hodowców Polskiej Białej Gęsi, "Kom-Rol" Kobylniki, Piekarni - Cukrowni "Piekuś" w Inowrocławiu, Pizzeria "Paradiso" z Kruszwicy, Makijaże Iga Sieradzka, Hurtowni Papierniczej "Grafit", AiM Serwis z Inowrocławia, p. Angelice Słomczewskiej Salon Fryzjerski Chełmce, p. Katarzynie Walkiewicz Zakład Kosmetyczny "Madame", p. Ryszardowi Greinertowi, p. Sławomirowi Służałkowi "Foto-Lab" Kruszwic, p. Halinie Kujawie Handel Wielobranżowy Kwiaty, p. Iwonie Tabaczyńskiej Firma Handlowo - Usługowa "Malwa", p. Rafałowi Stefańskiemu Firma Jubilerska Kruszwica, p. Piotrowi Chojnackiemu "Gościniec nad Gopłem", p. Małgorzacie i Piotrowi Brylom "Metal Dom" Kruszwica, p. Mikołajowi Ring Siłownia i Fitness "EMGYM", p. Dorocie Anteckiej Zakład Fryzjerski "Kraina Urody Dora", Kujawskiemu Centrum Kultury w Inowrocławiu oraz Domu Pomocy Społecznej w Tarnówku.
Dyrektor szkoły p. Halina Stajszczak i grono pedagogiczne dziękują wszystkim uczniom "Kazika", którzy poświęcili swój czas i z zaangażowaniem włączyli się w akcję, aby pomóc swoim koleżankom.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica