Jesteś tutaj

MUNDUROWI Z „KAZIKA” NA PODIUM

15 marca 2018r. Zespół Szkół Mechanicznych w Radziejowie zorganizował Otwarte Zawody Strzeleckie dla Klas Mundurowych. W rywalizacji wzięły udział szkoły z Radziejowa, Izbicy Kujawskiej, Ostródy oraz Kruszwicy. Zawodnicy zmierzyli się w konkurencji 10 strzałów - karabin sportowy 5,6 mm na 25 metrów w postawie leżącej, na strzelnicy zamkniętej. W klasyfikacji zespołowej uczniowie liceum mundurowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kazimierza Wielkiego w Kruszwicy zajęli trzecie miejsce. W klasyfikacji indywidualnej mundurowi z „Kazika” uzyskali następujące wyniki: Artur Rychwicki 91/100 pkt, Izabela Stanek 90/100 pkt, Mateusz Marczak 89/100 i Daria Kałużyńska 86/100.
Opiekunem drużyny była prof. Justyna Dębska.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica