Jesteś tutaj

Licealiada o Mistrostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców.

Siatkarze „Kazika” ciągle na fali . Dnia 7 marca 2018r. w Hali OSIR w Tucholi drużyna ZSP w Kruszwicy brała udział w turnieju ćwierćfinałowym Licealiady o Mistrostwo Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Do turnieju oprócz naszych siatkarzy zakwalifikowały się reprezentacje Tucholi, Żnina, Strzelna. Zawody toczyły się systemem pucharowym po losowaniu Nasi siatkarze spotkali się z reprezentacją Żnina , z którą wygrali 2:1. W dalszej kolejności rywalizowali z drużyną ze Strzelna , która po zaciętym meczu pokonała gospodarzy turnieju Tucholę 2:1. Pierwszy set spotkania był bardzo wyrównany ostatecznie przewagą dwóch punktów wygrali zawodnicy ze Strzelna. Po zmianie stron do akcji wkroczył siódmy zawodnik, którym była publiczność na trybunach. Całkiem przypadkowo w bez mała 99% składająca się z siatkarek „Kazika” oraz sympatyków zespołu, do których po chwili dołączyli kibice z Tucholi. Na fali dopingu Nasza drużyna wygrała gładko dwa sety nie pozostawiając przeciwnikom złudzenia kto tego dnia był najlepszym zespołem, tym sposobem awansując do ½ finału. Dryżynę „Kazika” reprezentowali : Mikołaj Kaźmierski, Filip Kaźmierski, Filip Kwiatkowski, Bartosz Pilarczyk, Bartosz Wiatr, Maciej Jechna, Bartosz Derenda, Mariusz Ogonowski, Bartosz Chudziński, Mateusz Brzeziński- brawo dla całej drużyny. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Filipa Kaźmierskiego – atakującego zespołu , który zmagał się z kontuzją barku i łokcia . Podziękowania dla prof. Piotra Janowskiego za pełnienie opieki nad kibicami, funkcję trenera zespołu pełnił prof. Jerzy Ćwikła.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica