Jesteś tutaj

„Dzień Otwarty” na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

2 marca 2018 r. grupa uczennic kl. III LO wraz ze szkolnym doradcą zawodowym p. Alicją Walczak brały udział w „Dniu Otwartym” UKW. Bydgoska uczelnia prezentowała swą ofertę edukacyjną na rok akademicki 2018/2019. Uczennice odwiedziły stoiska poszczególnych wydziałów, uzyskały informację dotyczącą kierunków studiów. Ciekawym punktem „Dnia Otwartego” były prezentacje multimedialne oraz prelekcje przedstawicieli OKE Gdańsk dotyczące formalności związanych z maturą. Uczestniczki brały także udział w prezentacji na temat egzaminu z języka polskiego i matematyki. Ponadto dziewczęta wypełniły test predyspozycji zawodowych przeprowadzony przez profesjonalnego doradcę zawodowego z uniwersyteckiego Biura Karier. To był udany wyjazd, który być może wpłynie na wybór dalszej ścieżki edukacyjnej tegorocznych maturzystek.

Galeria: 

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica