Jesteś tutaj

Wycieczka do fabryk Volkswagen Poznań i browar "Lech"

9 grudnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły zwiedzali jedne z największych poznańskich fabryk Volkswagen Poznań i browar „Lech”. Tematyka wyjazdu była skierowana do młodzieży uczącej się w technikum spedycyjnym. Dała im szansę na wzbogacenie dotychczas zdobytej wiedzy w zakresie procesów logistycznych – magazynowania, dostaw, produkcji
i transportu.
Młodzież została oprowadzona po terenie obydwóch fabryk, uzyskując bardzo wiele ciekawych informacji od przedstawicieli tych przedsiębiorstw. Niewątpliwą atrakcją była możliwość zobaczenia wyspecjalizowanych maszyn w pełni skomputeryzowanych
i nowoczesnych. Uczniowie uczestniczyli też krok po kroku w całym procesie produkcji samochodu Volkswagen modeli: Caddy i Transportera.
Wszyscy wrócili bogatsi w bardzo cenne doświadczenia.
Organizatorem wyjazdu była p. Jolanta Semrau-Fac - nauczyciel przedmiotów zawodowych. Opiekę nad młodzieżą sprawowała także p. Agnieszka Ziętara - nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Copyright © 2013 ZSP Kruszwica